Konskí partneri

Kone sú užasné bytosti. Slobodné a nespútané vo svojej prirodzenosti. Práve ich prirodzenosť, pretrvávajúca v ich správaní aj napriek 60 mil. rokom vývoja a domestikácii, je základným atribútom a prínosom tréningu s asistenciou koní.

KNOW-HORSE konskými partnerkami boli do roku 2015 tri kobylky - Damča, Dixi a Fiona. Tri šarmantné "dámy", tri absolútne odlišné charaktery, vďaka ktorým bol priebeh každého tréningu originálnym a jedinečným zážitkom pre každého účastníka.

Aktuálne hľadáme nové zázemie pre realizáciu tréningov s asistenciou koní od roku 2022, kde okrem priestorov a služieb budeme mať aj nových konských partnerov. Zatiaľ sú, žiaľ, HAE tréningy nedostupné.

V prípade Vášho záujmu, objednať si HAE tréning pre svojich existujúcich, alebo budúcich zamestnancov, kolegov, vedenie, t.j. uzatvorenú skupinu, či tím, prosím, kontaktujte ma. Veľmi rada Vám vypracujem tréningový program na mieru tak, aby naplnil Vaše očakávania a priniesol aj niečo naviac. 

S koňmi žijem každý deň, preto mi bude cťou a potešením sprostredkovať aj Vám to úžasné spojenie, ktoré sa odohráva medzi človekom a koňom. Vopred Vám ďakujem a teším sa na Vás!
Ing. Lenka Kmeťová, lektorka

Ing. Lenka Kmeťová, lektorka

+421 903 246 693
kmetova@marketingangels.sk
Marketing Angels, s.r.o. KNOW - HORSE