Referencie

Nie nadarmo sa hovorí: "Raz zažiť, ako sto krát počuť". Táto nová forma vzdelávania a osobného rozvoja, kde zohrávajú kone nezastupiteľnú úlohu, prináša pred jej absolvovaním množstvo otázok. Ako to však dopadne, keď dostanú ľudia príležitosť a zažijú tréning s asistenciou koní "na vlastnej koži"?

VÝBER NAŠICH REFERENCIÍ NA SLOVENSKU

"O tréningu s asistenciou koní som vedela už dávnejšie a už dlhšie ma lákalo vyskúšať si tento spôsob vzdelávania. Som rada, že som sa mohla zúčastniť tréningu, ktorý viedla Lenka Kmeťová. S tréningom som bola veľmi spokojná a splnil moje predstavy. Na začiatku som mala pochybnosti, či bude pre mňa takýto tréning prínosom, lebo s koňmi som dovtedy nemala žiadne skúsenosti. Prístup lektorky a jej asistentky Lucie Šulekovej bol veľmi profesionálny. Postupne som sa zžila s prostredím aj s úlohami, ktoré sa odo mňa vyžadovali. Úlohy boli zostavené tak, aby som spoznala seba a zároveň bola motivovaná ku spolupráci s ostatnými účastníkmi v skupine. Po vzhliadnutí videí som si uvedomila to, že takouto nenásilnou formou, formou zážitku sa dá veľa naučiť. Spätná väzba koní je nefalšovaná a pre mňa mala veľkú vypovedaciu schopnosť. Každý, kto chce na sebe pracovať by si mal takýto tréning vyskúšať. Tréning s koňmi dokáže byť variabilný, nenudíte sa pri ňom a úplne vás pohltí."
Ing. Zuzana Lúštiková, manažérka vzdelávania, Sberbank

"V oblasti tréningov sa pohybujem už dlhé roky a keďže každý už máme veľa toho za sebou a tréningové agentúry sa predháňajú v tom, aby ponúkli niečo iné ako konkurencia, bola som zvedavá. Už som s koňmi bola v kontakte, nebojím sa ich, tak čo už len mi to môže dať okrem toho, čo už poznám... Spätne pozerám, že to bolo niečo, čo bolo nielen zábavné, ale hlavne malo pre mňa úplne iný význam v kontexte pohľadu na seba samu, moje konanie a moju sebareflexiu. Bolo to síce o práci v skupine, ale ja som to vnímala viac hlbšie a osobne. Nikto nedá takú spätnú väzbu ako nemé zviera. Každý manažér by si mal vyskúšať a uvedomiť, že „ako sa do hory volá, tak sa z nej ozýva“. Myslím, že lepší spôsob ako je tento by som nenašla nikde inde. Niekedy sme v začarovanom kruhu svojich myšlienok, rovnakých pohľadov a toto je šanca zastaviť sa a zmeniť prístup k sebe a okoliu."
Eva Vajsová, HR manažér pre SR, McDonald´s SR

"Dovoľte mi ešte raz poďakovať. Bolo to veľmi prínosné a skvelý zážitok".
Stanislav Micheller, Delivery Manager/SAP senior consultant, Anodius, a.s.

"Veľmi pekne ďakujem ešte raz za včerajšok (Team Building s asistenciou koní, október 2013). Za seba aj za celý náš tím. Potrebovali sme niečo podobné ako soľ. Pozdravujeme koníky. Všetko najlepšie.
Alena Pániková, Riaditeľka, Nadácia otvorenej spoločnosti - Open Society Foundation (OSF)

V prípade Vášho záujmu, objednať si HAE tréning pre svojich existujúcich, alebo budúcich zamestnancov, kolegov, vedenie, t.j. uzatvorenú skupinu, či tím, prosím, kontaktujte ma. Veľmi rada Vám vypracujem tréningový program na mieru tak, aby naplnil Vaše očakávania a priniesol aj niečo naviac. 

S koňmi žijem každý deň, preto mi bude cťou a potešením sprostredkovať aj Vám to úžasné spojenie, ktoré sa odohráva medzi človekom a koňom. Vopred Vám ďakujem a teším sa na Vás!
Ing. Lenka Kmeťová, lektorka

Ing. Lenka Kmeťová, lektorka

+421 903 246 693
kmetova@marketingangels.sk
Marketing Angels, s.r.o. KNOW - HORSE