Miesto

Aktuálne hľadáme nové zázemie pre realizáciu tréningov KNOW-HORSE, max. do cca 30 km od Bratislavy. V prípade, že pre nás máte vhodný typ, obráťte sa, prosíme, priamo na lektorku. 

Tréningy KNOW-HORSE Profesionálny rozvoj a vzdelávanie s asistenciou koní boli do roku 2015 realizované v Areáli u Wocha https://www.arealuwocha.sk/, v obci Blatné pri Senci, cca 32 km od Bratislavy. Lokalizácia areálu zabezpečila jednoduchú a bezproblémovú dostupnosť po diaľnici, alebo starej seneckej ceste (cca 30 min.).  

Pokojné miesto areálu poskytlo požadované zázemie pre všetky aspekty tréningu od koní, krytej, či vonkajšej jazdiarne, priestrannej tréningovej miestnosti s technickým zázemím, reštauráciu s domácou kuchyňou, ubytovanie v príjemne a útulne zariadených izbách, až po dostatočné parkovacie kapacity.

Tréningová miestnosť

Krytá jazdecká hala s galériou

"Konská" reštaurácia

V prípade Vášho záujmu, objednať si HAE tréning pre svojich existujúcich, alebo budúcich zamestnancov, kolegov, vedenie, t.j. uzatvorenú skupinu, či tím, prosím, kontaktujte ma. Veľmi rada Vám vypracujem tréningový program na mieru tak, aby naplnil Vaše očakávania a priniesol aj niečo naviac. 

S koňmi žijem každý deň, preto mi bude cťou a potešením sprostredkovať aj Vám to úžasné spojenie, ktoré sa odohráva medzi človekom a koňom. Vopred Vám ďakujem a teším sa na Vás!
Ing. Lenka Kmeťová, lektorka

Ing. Lenka Kmeťová, lektorka

+421 903 246 693
kmetova@marketingangels.sk
Marketing Angels, s.r.o. KNOW - HORSE